Tim Brooks w Dworze Sztuki

Tim Brooks Dwór Sztuki

Zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką w Dworze Sztuki w Siennicy Różanej na Lubelszczyźnie. 25 marca 2023r. wystąpi Tim Brooks – młody songwriter z Londynu, piosenkarz i autor tekstów. Wydarzenie odbędzie się w klimatycznej, kameralnej przestrzeni koncertowej Dworu Sztuki i jest to kolejna tego typu koncert w tym miejscu.

Początek wydarzenia o 19.00. Wstęp na koncert bezpłatny.

Tim Brooks Dwór Sztuki

Tim Brooks to piosenkarz i autor tekstów z Londynu. W swojej muzyce łączy tradycje takich muzyków jak Bruce Springsteen i Bob Dylan oraz nowoczesne brzmienia Franka Turnera i Briana Fallona i całość uzupełnia potężnym, uduchowionym wokalem (po części Chris Cornell, po części Kelly Jones). Tim Brooks to naprawdę wyjątkowy muzyk.

Intensywnie koncertował w Wielkiej Brytanii i Europie, od imprez w ogrodach na zamożnych przedmieściach Hamburga po palarnie w Amsterdamie. Od areny O2 w Londynie w ramach festiwalu StoneFree, po schroniska młodzieżowe w Ljubljanie w Słowenii.

Oprócz własnej muzyki, Tim tworzy z różnymi artystami, w tym z rumuńskimi liderami list przebojów, trubadurami muzyki country z Nashville i obiecującymi niemieckimi producentami EDM.

Jego najnowsza EP-ka, 3LS, jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. W ciągu najbliższych kilku miesięcy Tim wyda swój debiutancki album „I Saw A Monster”.

Tim Brooks prosto z Londynu

SOBOTA, 25 MARCA 2023 O 19:00
Dwór Sztuki w Siennicy Różanej

Tim Brooks Dwór Sztuki

UWAGA: po koncercie organizatorzy zapewniają możliwość zwiedzenia ekspozycji stałej Muzeum im. Janusza Jutrzenki Trzebiatowskiego.