Spektakl „Dzikość serca” w ramach Teatr Polska w KDK

Dzikość Serca - Krasnystaw

KDK serdecznie zaprasza na drugi spektakl w ramach programu Teatr Polska. 25 września 2020 r. o godz. 19:00 w Krasnymstawie (Lubelskie) będziemy gościć aktorów z Teatru Gry i Ludzie z Katowic ze spektaklem „Dzikość serca”.

„Dzikość serca” to adaptacja powieści Barry’ego Gifforda, na której podstawie David Lynch nakręcił nagrodzony Złotą Palmą film z Nicolasem Cage’m i Laurą Dern w rolach głównych. Kiedy Sailor wychodzi z więzienia, Lula czeka na nią z marynarką z wężowej skóry. Wsiadają do pontiaca bonneville i wyruszają w szaloną podróż do Kalifornii. Uciekając przed matką Luli i jej kochankami – Johnnym Farragutem i Marcello Santosem – walczą ze złem świata, który ma „dzikość w sercu i szaleństwo na twarzy”. Ich zakazana miłość zostaje wystawiona na wiele prób. Czy wielkie uczucie okaże się silniejsze, niż presja otoczenia? Czy Sailor i Lula pokonają Złą Wiedźmę ze Wschodu? Czy miłość zwycięży zło?

Spektakl dla widzów dorosłych. Aktorzy palą Palo Santo i papierosy. Używane jest światło stroboskopowe. W spektaklu wykorzystano fragmenty utworu „I follow rivers” Lykke Li oraz „I’m waiting here” Lykke Li i Davida Lyncha.

Dzikość Serca - Krasnystaw

Przypominamy, że 21 września 2020 r. o godz. 18:00 Spektakl „Kowboje” w ramach Teatr Polska w Krasnostawskim Domu Kultury

Bilety w cenie 30 zł (20 zł ulgowy, 15 zł KDR) do kupienia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl

Spektakl odbędzie się w obowiązującym aktualnie reżimie sanitarnym.