Wystawa fotografii „Polaryzacje”

Galeria Atelier Chełm

Galeria Atelier w Chełmie zaprasza na wernisaż i spotkanie autorskie „Polaryzacje”. 25 listopada 2022, o godz. 18:00, w Galerii Atelier, przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie na Lubelszczyźnie. Wystawa fotografii będzie dostępna dla zwiedzających do 16 grudnia 2022.

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży w sierpniu 2022 roku po raz pierwszy zorganizował letni plener fotograficzny, któremu towarzyszyło hasło nadrzędne „Polaryzacje”.

Zaproszeni artyści reprezentowali skrajnie przeciwne postawy formalne i artystyczne, różnorodność technik i metod kreacji w fotografii. Pochodzili z różnych, często znajdujących się na przeciwległych krańcach naszego kraju miejsc, od Podlasia i Lubelszczyzny przez stolicę po Dolny Śląsk.

Efektem pleneru, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży jest wystawa fotografii „Polaryzacje”. Zapraszamy na wernisaż i spotkanie autorskie w najbliższy piątek 25 listopada 2022 do Galerii Atelier w Chełmie, przy ul. Lwowskiej 24.

Galeria Atelier Chełm

Wystawa fotografii – POLARYZACJE

Wernisaż i spotkanie autorskie:
Piątek 25 listopada 2002 r. godz. 18:00
Galeria Atelier Chełm, ul. Lwowska 24

Wystawa czynna do 16 grudnia 2022 r.

Kurator Galerii: Ryszard Karczmarski
tel. 602 559 866

Galeria Atelier Chełm
Organizatorem pleneru był Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży.