Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy w Jarosławiu

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy - Jarosław

Zapraszamy na pierwszy taki jarmark w Jarosławiu na Podkarpaciu. Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy w terminie 4 – 31 grudnia 2020. Czyli świąteczne zakupy bez wychodzenia z domu w internetowej przestrzeni www.ckip.jaroslaw.pl i pod hastagiem # wirtualnyjarmarkjarosław

Ten rok pokazał wszystkim nam, że pod każdym względem jest nienormalnie inny. Wyjątkowe będzie również przygotowanie się do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Nie możemy spotkać się na tradycyjnym Bożonarodzeniowym Jarmarku, dlatego też Burmistrz Miasta Jarosławia wraz z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zapraszają na Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy do netu.

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy, Jarosław 4-31 grudnia

Starając się przybliżyć atmosferę zbliżających się Świąt, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu przygotowało świąteczne miasteczko, w którym trwa Bożonarodzeniowy Jarmark.

Klikając w „domki” przeniesiemy się na wirtualne stoiska wystawców, gdzie znajdziemy dekoracje, ozdoby, choinki, smakołyki czy ręcznie wykonane upominki. Na mapce nie zabraknie również jarosławskich restauratorów, których menu bogate jest w świąteczne przysmaki.
Dostępne będą także ciekawe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, które z pewnością umilą czas.

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy - Jarosław

Obecny covidowy rok spowodował, że Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu przeniosło niejedno wydarzenie do wirtualnej rzeczywistości, tak jak to miało miejsce w przypadku Wirtualnej Nocy Zwiedzania Rynku w Jarosławiu i innych eventów

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy trwa od 4 do 31 grudnia na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, www.ckip.jaroslaw.pl.
Śledzić wirtualny jarmark można również na profilu społecznościom Facebook #ckipwsieci , #wirtualnyjarmarkjarosław