Wirtualna Noc Zwiedzania Rynku – Jarosław

Noc Zwiedzania Rynku - Jarosław

16 maja zapraszamy na Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu, w wirtualnej odsłonie! W tym roku Noc Zwiedzania Rynku w Jarosławiu przygotowana została w jedynej możliwej i bezpiecznej zarazem formie. Wszystkie działania przeniesiono do sieci #ckipwsieci

Już w najbliższą sobotę od godziny 18.00, aż do późnych godzin nocnych będzie można zajrzeć do wielu interesujących miejsc położonych na starym mieście w Jarosławiu nie ruszając się przy tym z własnego domu. Aby odbyć wirtualną podróż po zakamarkach jarosławskiego rynku wystarczy telefon, pecet lub smartfon oraz oczywiście Internet.

#ckipwsieci – Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Swoje tajemnice odkryją tak dostojne miejsca jak: sala narad i gabinet burmistrza we wnętrzu jarosławskiego neorenesansowego ratusza, sala ślubów czy nieistniejąca już kolegiata pw. Wszystkich Świętych. Obiektów do zwiedzania w sieci oczywiście będzie więcej, wystarczy poczekać do sobotniego wieczoru.

Zachęcamy do czynnego uczestnictwa poprzez lajkowanie, komentowanie i nadsyłanie własnych materiałów oraz oczywiście do udziału w fejsbukowych konkursach, z których najbliższy opublikowany zostanie na profilu CITK już w ten czwartek o godz. 10.00!

Warto zainteresować się profilem Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu na Facebooku, gdzie od początku tygodnia prowadzone są działania związane z sobotnią imprezą, a także – już dziś – dołączyć do wydarzenia @wirtualnanoczwiedzaniarynku, gdzie cyklicznie zamieszczane są w kolejnych odsłonach: ciekawostki, zagadki, konkursy oraz filmy i zdjęcia, także te archiwalne, nigdzie być może nie publikowane – zatem szykuje się nie lada gratka dla miłośników regionu.

#ckipwsieci #noczwiedzaniarynku