Kolacja dla Głupca w Lublinie

Kolacja dla Głupca | Lublin

Na żywo i po lockdownie kultura wraca do życia. Zapraszamy do Lublina (Lubelskie) na spektakl teatralny „Kolacja dla Głupca”. W Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, 29 maja, o godz. 16 i 19 będą miały miejsca dwa wydarzenia teatralne jednej z najlepszych komedii i w gwiazdorskiej obsadzie – „Kolacja dla Głupca”

KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Kolacja dla Głupca | Lublin

KOLACJA DLA GŁUPCA
Francis Veber, Reż. Cezary Żak

Występują :Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
Lublin, ul. Akademicka 15

29.05.2021 r., godz. 16.00, 19.00

Bilety dostępne:
Kasa Centrum Spotkania Kultur tel. 81 4415632
Bilety w cenie od 90 zł do 110 zł
Organizator : tel. 669 179 886, tel. 602 757 446,