Jadę w Bieszczady

Jadę w Bieszczady

Fundacja Bieg Rzeźnika, która jest organizatorem bieszczadzkich ultra-maratonów: Biegu Rzeźnika, Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego i Hyundai Ultramaratonu Bieszczadzkiego zaprasza do udziału w projekcie „Jadę w Bieszczady”. Jest to reakcja na to wszystko, co obecnie dzieje się nie tylko w Bieszczadach, w związku z epidemią spowodowaną COVID-19.

Nie ma co ukrywać i nic nowego nie odkryjemy, że jedną z najbardziej dotkniętych gałęzi gospodarki spowodowanej koronawirusem jest branża turystyczna, a szczególnie noclegowa. Właściciele hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy kwater są dotknięci panikującą epidemią, ale nie tylko oni. Podobnie ma się sytuacja z organizatorami rożnego rodzaju eventów, koncertów, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Kończąc na organizatorach imprez masowych.

JADĘ W BIESZCZADY

Akcja promująca projekt JADĘ W BIESZCZADY, nawiązująca do popularnego już w mediach hastagu #ZmieńTerminNieOdwołuj. Celem akcji jest zachęcenia do nieodwoływania rezerwacji i przyjazdu w Bieszczady po okresie ustąpienia epidemii i cofnięcia restrykcji. Kiedyś to musi nastąpić. Czasami nawet jak jest niedobrze, to i tak jest dobrze.

Projekt Jadę w Bieszczady #ZmieńTerminNieOdwołuj jest naszą reakcją na to, co się dzieje w związku z epidemią COVID-19. Jesteśmy świadomi, że skutki działań ograniczających rozprzestrzenianie się zarazy dotykają wszystkich, ale w szczególności branży turystycznej i około turystycznej: hoteli, gastronomii, transportu, organizatorów rozmaitych atrakcji turystycznych, organizatorów imprez sportowych i kulturalnych, naszych klientów, dostawców, partnerów… wszystkich. Nie wiemy jak długo potrwa ta trudna sytuacja, nie wiemy jak się skończy… Wychodząc naprzeciw końcowi zarazy poprosiliśmy przedstawicieli bieszczadzkich samorządów i branży turystycznej aby opowiedzieli nam wszystkim dlaczego warto przyjechać w Bieszczady, w  jaki sposób epidemia i związane z nią ograniczenia wpływają na to co się w Bieszczadach dzieje oraz zaprosili wszystkich do odwiedzania Bieszczad po zakończeniu epidemii i związanych z nią restrykcji.  – Mówi Mirosław Bieniecki, Prezes Fundacji Bieg Rzeźnika koordynującej projekt.

Bieszczadzka Baza Noclegowa

Ostatecznie przecież zaraza kiedyś się  skończy i wszyscy chcemy mieć do czego wracać. Dlatego wspólnie ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i partnerami, z którymi od kilkunastu lat pracujemy prosimy: powiedz światu, że przyjedziesz w Bieszczady. – dodaje na koniec Mirosław Bieniecki

Nikt nie wie jak długo może potrwać taka sytuacja, którą doświadczamy obecnie. Bieszczady po pandemii będą równie piękne jak była przed zarazą. Nie zapominajmy o wspieraniu lokalnych przedsiębiorców. Zapraszamy do udziału w akcji „Jadę w Bieszczady” i nie zapominajcie o hastagu #ZmieńTerminNieOdwołuj. Do zobaczenia w Bieszczadach