Zuzanna śpiewa piosenki – koncert w Żółtańcach k. Chełma

Zuzanna śpiewa piosenki

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy, kameralny koncert – „Zuzanna śpiewa piosenki”, w najbliższy poniedziałek, 23 maja 2022, godz. 19.00. Żółtańcach k. Chełma na Lubelszczyźnie. Bilety dostępne przed i w trakcie koncertu w cenie 30 zł

Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie – czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

„Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja!”

Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa

Przygrywki. Kultura tu i tam.

Kultura jest wszędzie. A na pewno może być… W domu, na tarasie, na podwórku, w lesie, parku i w ogrodzie. Ale też w pubie i w restauracji. Zaproś ją do siebie! Wspólnie organizujemy koncerty, wystawy, grę terenowe, plenery i rzeczy z zupełnie innych bajek.

Zuzanna śpiewa piosenki

Zuzanna śpiewa piosenki – koncert w Żółtańcach k. Chełma

Poniedziałek, 23 maja 2022, godz. 19.00
Żółtańce k. Chełma
Bilety (przed i w trakcie koncertu): 30 zł

Regulamin koncertów domowych:

  1. O co tutaj chodzi? Słuchamy dobrej muzyki i spotykamy ciekawych ludzi.
  2. „Wejściówka” na spotkanie kosztuje „co łaska”. Na spotkaniu puszczony będzie kapelusz. Wrzucasz ile chcesz. Sugerowana kwota to 30 zł (nie wypada wrzucić mniej – wypada więcej). Wszystkie pieniądze stanowią honorarium występujących artystów.
  3. Koncert jest kameralny, dlatego prosimy o wyciszenie telefonów i wszelkich urządzeń elektrycznych. Koncertu nie nagrywamy.
  4. Na spotkanie można przynieść swój alkohol i jedzenie.
  5. Dzieci mile widziane, jednakże te pozostawione bez opieki, a opieki wymagające oddajemy do ZOO 🙂
  6. Na koncert zapraszamy pół godziny przed jego rozpoczęciem.
  7. Sugerujemy zabrać ze sobą koc lub poduszkę oraz kapcie.

Więcej informacji na temat wydarzenia – Zuzanna śpiewa piosenki !!!
przygrywki@gmail.com
tel. 606-618-341

Zuzanna śpiewa piosenki