Willa przy Perłowej – Paulina Molicka. Nowa powieść autorki „Księgarenki na Miłosnej”

Willa przy Perłowej - Paulina Molicka

Najnowsza powieść Pauliny Molickiej – „Willa przy Perłowej” 24 kwietnia będzie miała swoją oficjalną premierę. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dragon i jest kontynuacją, debiutanckiej kultowej powieści „Księgarenki na Miłosnej”. Autorka, młoda rzeszowianka zaprasza czytelników na ulicę Perłową

W czerwcu 2023 r., ukazała się debiutancka powieść Pauliny Molickiej – „Księgarenka ma Miłosnej”, autorki bloga „Recenzje Dropsa Książkowego”, która została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse. Paulina Molicka po raz drugi możemy spotkać po drugiej stronie lustra, po stronie autorki powieści. „Willa przy Perłowej”, jest kontynuacją kultowej „Księgarenki na Miłosnej”, ale równocześnie książka, którą można czytać bez znajomości wcześniejszego tomu.

Na rozstaju dróg, z czerwoną walizką stoi ona – Michalina Sarnecka. Dziewczyna, którą los przywiódł do małego miasteczka, gdzie zamieszkuje z niewidzianym dawno stryjem. Szybko zakochuje się w nowym miejscu – zaprzyjaźnia z Olą z księgarenki przy Miłosnej i nawiązuje więzi z kolejnymi mieszkańcami.

Kiedy przypadkowo pomaga starszej pani, trafia do Willi przy Perłowej. Prowadzone przez trzy pokolenia rodziny Wolskich miejsce, boryka się z kłopotami finansowymi i będzie musiało zostać zamknięte. Jako specjalistka od marketingu Michalina oferuje swoje wsparcie, by pomóc uratować kameralny pensjonat. Wkrótce przeprowadza się do willi, gdzie na swojej drodze spotyka Adama – wnuka właścicielki. Mężczyzna niekoniecznie pała sympatią do dziewczyny…

Dlaczego Michalina uciekła od rodziny?
Czy uda się jej przekonać do siebie i swoich pomysłów Adama?
Czy Willa przy Perłowej znowu zacznie tętnić życiem?

Willa przy Perłowej to urocza opowieść o tym, że w najmniej oczekiwanym momencie życie proponuje nam nowe doznania, emocje i wrażenia.

Debiutancka powieść Pauliny Molickiej – „Księgarenka na Miłosnej” została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse. Razem z autorką zapraszamy na ulicę Perłową.

Willa przy Perłowej - Paulina Molicka

Willa przy Perłowej – Paulina Molicka

Premiera: 24 kwietnia

PAULINA MOLICKA

Z wykształcenia polonistka, z zawodu copywriterka, z zamiłowania książkoholiczka. Romantyczna dusza, która jako czytelniczka chętnie sięga po kryminały i powieści z historią w tle. Pije litrami herbatę, chadza do teatru i ogląda seriale. Od 2015 roku prowadzi blog „Recenzje Dropsa Książkowego”, na którym dzieli się opiniami o przeczytanych książkach. Gdy nie czyta, tworzy opowieści obyczajowe. W 2023r., wydała debiutancką powieść – „Księgarenka na Miłosnej”, która została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092420306742
IG: https://www.instagram.com/dropsksiazkowy/