Koncertowy weekend w Zajeździe Pod Caryńską

Paweł Czekalski

Zapraszamy na muzyczny weekend w ośnieżone Bieszczady, do miejscowości Ustrzyki Górne. Pragniemy donieść, że w najbliższy piątek i sobotę 14 – 15 lutego 2020 r. w Zajeździe Pod Caryńską będzie bardzo muzycznie i to live. Zima w Polsce Wschodniej nikomu nie powinna być straszna i w związku z tym weekend zapowiada się bardzo prawdziwie koncertowo i muzycznie energetyczny. Takie koncertowe bieszczadzkie wieczory.

Oferta kulturalna zimą w Bieszczadach wcale nie musi być ani uboga, ani nudna. Dzięki takim miejscom z muzyką jak Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

Weekend w Ustrzykach Górnych zapowiada się atrakcyjnie. Przed nami zarówno w piątek, jak i w sobotę szykuję się koncertowe wieczory z fajną muzyką, oczywiście na żywo i tylko akustyczną, właśnie w Zajeździe Pod Caryńską. W piątek zagra Piotr Dobosiewicz, a w sobotę pierwszy, tegoroczny bieszczadzki koncert Pawła Czekalskiego.

Zachęcamy do przyjechania w najbliższy weekend w Bieszczady, bo to takie zimowe, naturalne lekarstwo na obecną niepogodę. Oba weekendowe koncertu rozpoczną się o godz. 19.30

  • Piotr Żagiel Dobosiewicz – piątek (14 lutego), godz. 19.30
  • Paweł Aldaron Czekalski – sobota (15 lutego), godz 19.30
Koncert - Zajazd Pod Caryńską

Wstęp na wszystkie koncerty oczywiście bezpłatny :-D. Noclegi wszyscy zainteresowani mogą zarezerwować w miejscu koncertu. Więcej informacji na temat wydarzenia i rezerwacja noclegów – carynska.pl

Bieszczady Noclegi – baza noclegowa z bogatą ofertą noclegową w Bieszczadach !!!