Plenerowe koncerty w Zajeździe Pod Caryńską

Zajazd Pod Caryńską

Odmrożenie kultury i zniesienie przez rząd ograniczeń spowodowało, że w bieszczadzkim Zajeździe Pod Caryńską wracają pierwsze, tegoroczne koncerty plenerowe z udziałem publiczności.

Poluzowanie obostrzeń pozwoliło krok po kroku organizować koncerty na żywo. Na razie wydarzenia muzyczne mogą odbywać się w plenerze do 150 osób, z zachowaniem pewnych zasad.

Zajazd Pod Caryńską zaprasza na weekendowe wieczory z muzyką na żywo

  • Żmije – 6 czerwca, 19:30 – 22:30
  • Jacek Kadis – 12 czerwca, 19:30 – 22:30
  • Paweł „Aldaron” Czekalski – 13 czerwca, 19:30 – 22:30
  • 6 czerwca, w sobotę wystąpi zespół Żmije, z autorskim folkowym materiałem, pochodzącym z najnowszej płyty „Pieśni życia, pieśni śmierci”.
  • 12 czerwca, w piątek zapraszamy na koncert Jacka Kadisa. Artysta zabierze nas w autorskie klimaty piosenki poetyckiej, literackiej, satyrycznej, kabaretowej i turystycznej.

Jacek Kadis – poeta, tekściarz, autor piosenek, animator kultury, wielokrotny laureat festiwali i konkursów poezji śpiewanej – OPPA Warszawa Łaźnia Radom. Wykonawca piosenek Jacka Kaczmarskiego, Agnieszki Osieckiej

  • 13 czerwca, w sobotę zapraszamy na koncert Pawła „Aldarona” Czekalskiego. Ponownie muzyczne spotkanie – wieczór z bardem, Pawłem Czekalskim i piosenką literacką.

Paweł Czekalski – gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka.

Od 30 maja istnieje możliwość organizacji koncertów z zachowaniem i przestrzeganiem reżimu. Czyli organizacji takich koncertów i wydarzeń, które odbywają się w plenerze do 150 osób, a uczestnicy muszą zachować 2 metrowy dystans społeczny, lub konieczność zasłaniania ust i nosa maską bądź chustą.

Na wszystkie wydarzenia muzyczne w Zajeździe Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych w Bieszczadach – wstęp wolny.

Zapraszamy w Bieszczady !!!